Кошик
415 відгуків
ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ УТОЧНЯЙТЕ.  ТОВАР ПРОДАЕТСЯ ОПТОМ И В РОЗНИЦУ.оптові ціни -10%
svit-rybalki.com.ua
+380969694210
+380991920341
+380969694210
+380730871861

Сьедобный силікон FANATIK Classic 2.9

Силіконова принада Classic 2.9

Пропорції виброхвоста Fanatik Classic ідеальні: масивне тіло обіцяє рибі гідну здобич, яка коштує витрачених на атаку зусиль, виражена «талія» посередині забезпечує принаді додаткову свободу ігри в горизонтальній площині. Ну, а сверхподвижная хвостова частина – широка лопать з вирізами оригінальної форми, підвішена на тоненькому і довгому «стеблі», заводиться при найменшому русі приманки. На будь-якій швидкості проводки таке поєднання великого тіла і дуже активного хвоста дає максимально привабливу гру приманки – хижак відчуває рух Фанатик Класік навіть перебуваючи на значній відстані.

Рецепторами бічної лінії хижак вловлює найменші особливості руху своєї здобичі у воді – акустичний «почерк» Фанатик Classic здається йому особливо привабливим. Трохи скошені до хвоста ребра, покривають не тільки тіло виброхвоста, але і його хвостик, посилюють «звуковий супровід» і дуже реалістично хрумтять у пащі, мнучись, виділяючи сіль і натуральну смакову добавку. Він однаково успішно працює на джигголовках і шарнірних монтажах з офсетним або подвійним гачком.

Відрізнити таку здобич від справжньої, живої рибки, - ПРАКТИЧНО НЕМОЖЛИВО: реалізація поклевок ЩУКИ, ОКУНЯ і СУДАКА на цей ВИБРОХВОСТ наближається до 100%.

Силиконовая приманка Classic 2.9

Пропорції виброхвоста Fanatik Classic ідеальні: масивне тіло обіцяє рибі гідну здобич, яка коштує витрачених на атаку зусиль, виражена «талія» посередині забезпечує принаді додаткову свободу ігри в горизонтальній площині. Ну, а сверхподвижная хвостова частина – широка лопать з вирізами оригінальної форми, підвішена на тоненькому і довгому «стеблі», заводиться при найменшому русі приманки. На будь-якій швидкості проводки таке поєднання великого тіла і дуже активного хвоста дає максимально привабливу гру принади – хижак відчуває рух Фанатик Класик, навіть перебуваючи на значній відстані.

Рецепторами бічної лінії хижак вловлює найменші особливості руху своєї здобичі у воді – акустичний «почерк» Фанатик Classic здається йому особливо привабливим. Трохи скошені до хвоста ребра, покривають не тільки тіло виброхвоста, але і його хвостик, посилюють «звуковий супровід» і дуже реалістично хрумтять у пащі, мнучись, виділяючи сіль і натуральну смакову добавку. Він однаково успішно працює на джигголовках і шарнірних монтажах з офсетним або подвійним гачком.

Відрізнити таку здобич від справжньої, живої рибки, - ПРАКТИЧНО НЕМОЖЛИВО: реалізація поклевок ЩУКИ, ОКУНЯ і СУДАКА на цей ВИБРОХВОСТ наближається до 100%.