Кошик
415 відгуків
ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ УТОЧНЯЙТЕ.  ТОВАР ПРОДАЕТСЯ ОПТОМ И В РОЗНИЦУ.оптові ціни -10%
svit-rybalki.com.ua
+380969694210
+380991920341
+380969694210
+380730871861

Сьедобный силікон Fanatik Boxer 4.5

ТИП РОЗМІР ЇСТІВНІСТЬ В УПАКОВЦІ, штук
Виброхвост 4,5" (114 мм) Так 4 шт.
 

З усього розмаїття концепцій виброхвостов Fanatik вибирає саму безпрограшну – саме такі силіконові приманки з сильно витягнутим тілом, кільцевими ребрами по всій його довжині і невеликий, округлої хвостовий лопатою зарекомендували себе найкращим чином при лові будь-якого активного хижака наших вод. Окунь, судак, щука, сом... навіть «білі» хижаки, жерех і головень, нерідко атакують цю приманку з характерною високочастотної грою, подану в потрібному темпі і горизонті.

Від інших принад подібної форми виброхвост Fanatik Boxer відрізняється декількома деталями, істотно підвищують стійкість приманки і зручність роботи з нею. Масивна головна частина силіконової рибки сплюснута в горизонтальній площині – це помітно подовжує термін життя монтажу з подвійним гачком. Крім того, на початку середньої частини виброхвоста його тонке тіло посилено кільцевим пояском – він дає орієнтир для виведення з спинки приманки жала гачка і теж дуже істотно збільшує термін служби силікону. Це не дрібниці – можливість спокійно ловити, не поправляючи і не замінюючи приманку, ви оціните, потрапивши на хороший клювання хижака.

А потрапляти на хороший кльов - ЛЕГКО!!! Використовуючи силіконову приманку Boxer.

ТИП РОЗМІР ЇСТІВНІСТЬ В УПАКОВЦІ, штук
Виброхвост 4,5" (114 мм) Так 4 шт.
 

З усього розмаїття концепцій виброхвостов Fanatik вибирає саму безпрограшну – саме такі силіконові приманки з сильно витягнутим тілом, кільцевими ребрами по всій його довжині і невеликий, округлої хвостовий лопатою зарекомендували себе найкращим чином при лові будь-якого активного хижака наших вод. Окунь, судак, щука, сом… навіть «білі» хижаки, жерех і головень, нерідко атакують цю приманку з характерною високочастотної грою, подану в потрібному темпі і горизонті.

От прочих приманок подобной формы виброхвост Fanatik Boxer отличается несколькими деталями, существенно повышающими устойчивость приманки и удобство работы с ней. Массивная головная часть силиконовой рыбки сплюснута в горизонтальной плоскости – это заметно продлевает срок жизни монтажа с двойным крючком. Кроме того, в начале средней части виброхвоста его тонкое тело усилено кольцевым пояском – він дає орієнтир для виведення з спинки приманки жала гачка і теж дуже істотно збільшує термін служби силікону. Це не дрібниці – можливість спокійно ловити, не поправляючи і не замінюючи приманку, ви оціните, потрапивши на хороший клювання хижака.

А потрапляти на хороший кльов - ЛЕГКО!!! Використовуючи силіконову приманку Boxer.