Корзина
325 отзывов
ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ УТОЧНЯЙТЕ.  ТОВАР ПРОДАЕТСЯ ОПТОМ И В РОЗНИЦУ.оптові ціни -10%
+380969694210
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
СВІТ РИБАЛКИ
+380991920341
+380969694210
+380730871861
дмитрий
УкраинаРовненская областьсарнивул. Пушкіна 18 ( місцевий ринок ) та Белгородска 13 ( біля кафе " Міраж " )
0969694210
Карта

Спиннинг Favorite Arena Stream

Опис

Спінінг Favorite Arena Stream – нова модель, яка розширює серію ультралайтовых вудилищ Arena, для того щоб кожен рибалка міг підібрати собі снасть по душі. Основна відмінність від базової моделі – бланк більш швидкого ладу, що дає деякі переваги в процесі риболовлі. По-перше, це можливість здійснювати більш різкі і образливі закиди, які дозволяють посилати невелику приманку на пристойну відстань навіть проти вітру. По-друге, значно збільшується точність закидання, що немало важливо при лові в обмежених умовах на зарослих водоймах або під навислими деревами. Також більш жорсткий бланк спінінга Arena Stream дозволяє виробляти делікатні проводки, в тому числі ривкові, і виразно відчувати покльовки обережної риби. На додаток до всього, вудилище володіє більшою потужністю і значним стримуючим ефектом, що проявляється під час боротьби з великою рибою або тоді, коли треба форсувати виважування.
Класичний дизайн вудлища повністю відповідає серії Arena – тонкий і делікатний бланк з полегшеними пропускними кільцями, оснащений пробковою ручкою з металевим катушкодержателем і дерев'яними вставками роблять його зовнішній вигляд дуже впізнаваним. Окремо варто відзначити, що в пропускних кільцях використані найсучасніші вставки, які відрізняються більшою міцністю, гладкістю і легкістю, а також мають більший пропускної діаметр у порівнянні з класичними кільцями. 
Спінінг Favorite Arena Stream можна сміливо віднести до універсальних вудилищ, так як дозволяє однаково комфортно ловити приманками будь-яких типів, причому сфера його застосування не обмежується форелевыми ставками, він ідеально підходить для ультралайтовой риболовлі на малих річках і в прибережній зоні великих водойм.
в виде галереив виде списка